Як виглядає справжня майстерня Санти у Китаї. ФОТО

Катерина Хорощак — 23 грудня 2019, 11:41

Нам здається, що новорічні прикраси створюють рожевощокі ельфи, які працюють у дерев'яних хатинках десь за Полярним колом.

Та у різдвяному містечку Іу, що в 300 км на південь від Шанхаю, немає снігу і ельфів, не видно ні справжньої сосни, ні снігу, пише The Guardian.

Тут тільки 600 фабрик, які виробляють 60% всіх прикрас в світі.

19-річний Вей разом зі своїм батьком він працює в забризканій червоним "норі" та робить по 5000 штучних сніжинок кожен день

"Ельфи", що працюють на цих фабриках, це зазвичай робітники-мігранти, які працюють по 12 годин на день, отримують від 200 до 300 фунтів стерлінгів на місяць.

Наприклад, 19-річний Вей разом зі своїм батьком він працює в забризканій червоним "норі" та робить по 5000 штучних сніжинок кожен день.

У процесі вони забруднюються з голови до п’ят червоною пудрою.

Вони змінюють принаймні 10 масок в день, намагаючись не дихати пилом.

Його батько носить шапку Санти, але не для святкового настрою, а щоб не почервоніло його волосся. І вони змінюють принаймні 10 масок в день, намагаючись не дихати пилом.

Це виснажлива робота, і вони, ймовірно, не займатимуться цим в наступному році: зараз вони заробляють на весілля Вея.

Його батько носить шапку Санти, але не для святкового настрою, а щоб не почервоніло його волосся.

Вас також може зацікавити:

З чого зробити ялинку на роботі: щелепи, бактерії та собаки. ФОТО

5 помилок, яких ми припускаємося при виборі ялинки

Для спогадів: 16 фото вінтажних ялинок

Ми хочемо тримати з вами зв'язок. Будемо раді бачитися і спілкуватися з вами на наших сторінках у Facebook та у Twitter.

А якщо хочете бути в курсі лише новин та важливої інформації про здоров'я, підписуйтесь на нашу Facebook-групу про здоров'я та здоровий спосіб життя.

Реклама:

Головне сьогодні