За деякими немовлятами від українських сурогатних мам нарешті прилетіли батьки. ФОТО

5053
10 червня 2020

Батьки деяких немовлят, яких народили сурогатні матері в Україні, і які перебували у київському готелі "Венеція" через закриття кордонів, нарешті змогли забрати дітей.

Пари прилетіли з Аргентини та Іспанії, повідомляють на Facebook Громадського.

Фотограф Макс Левін закарбував момент їхньої першої зустрічі.

Нагадаємо, історія про 46 немовлят, народжених від сурогатних мам, які перебувають у київському готелі, і їх через закриття кордонів не можуть забрати батьки, спонукала до дискусії про заборону сурогатного материнства. 

Уповноважений президента України з прав дитини Микола Кулеба відреагував на проблему на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, комерційне сурогатне материнство спрямоване на задоволення інтересів клієнта, який по суті купує дорогий товар – дитину.

Також він поставив в один ряд фіктивні сім’ї, гомосексуальні пари і ґвалтівників, які, за його словами, можуть ставати батьками дітей від сурогатних матерів:

"Реклама СМ, яка сьогодні всюди, "кричить" нам про радісних батьків і щасливі сім’ї. 

Але вона не говорить нам про те, хто насправді ховається за красивим рекламним буклетом. Є випадки, коли сім’ї – фіктивні, коли "подружжям" можуть виявитися і гомосексуальні пари, і ґвалтівники".

Вас також може зацікавити:

Сурогатне материнство в Україні: що з ним не так, і чи варто його заборонити

Зламане життя штучно зачатої людини: історія Бріззі із Запоріжжя, яку виносила сурогатна матір

За єресь навколо сурогатного материнства прийде час вибачитися

Ми хочемо тримати з вами зв'язок. Будемо раді бачитися і спілкуватися з вами на наших сторінках у Facebook та у Twitter.

А якщо хочете бути в курсі лише новин та важливої інформації про здоров'я, підписуйтесь на нашу Facebook-групу про здоров'я та здоровий спосіб життя.