В Києві кожен 5 випускник не складатиме ЗНО – Кличко

3594
24 червня 2020

У Києві майже 4 тисячі цьогорічних випускників, тобто кожен п'ятий, не реєструвались на зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО).

Про це на пресбрифінгу повідомив мер Києва Віталій Кличко. 

"У четвер, 25 червня, стартує сесія ЗНО.

Столична влада ухвалила рішення про необов’язкове складання ЗНО для тих випускників, які не збираються цього року вступати до вищих навчальних закладів України. 

І, зважаючи на нинішню епідеміологічну ситуацію, воно є виваженим і правильним. Таке рішення ухвалили й на державному рівні також. Хочу повідомити, що кожен п’ятий випускник – шкіл, коледжів, професійно-технічних училищ Києва – цього року не складатиме ЗНО. 

Це  майже 4 тисячі осіб. Усього ж на зовнішнє незалежне оцінювання в столиці зареєструвалися 31 тисяча людей. 

22 тисячі з них – випускники цього року. Всі інші – закінчили навчальні заклади в минулі роки", – зазначив Віталій Кличко.  

 Віталій Кличко

Також він додав, що для безпеки тих, хто складатиме ЗНО та педагогів, місто вирішило залучити якомога більше приміщень закладів освіти. 

"Усього підготували 7 тисяч аудиторій у понад 150-ти закладах. До проведення ЗНО місто долучило майже 7 тисяч педагогів. У всіх пунктах тестування в столиці  завчасно здійснять дезінфекцію. Також вони забезпечені антисептиками. А кожен учасник отримає захисну маску", – каже Кличко.

Вас також може зацікавити:

Ми хочемо тримати з вами зв'язок. Будемо раді бачитися і спілкуватися з вами на наших сторінках у Facebook та у Twitter.

А якщо хочете бути в курсі лише новин та важливої інформації про здоров'я, підписуйтесь на нашу Facebook-групу про здоров'я та здоровий спосіб життя.