До дитячих садків будуть першочергово зараховувати дітей, які мешкають поблизу.
Це передбачають зміни до закону "Про дошкільну освіту" щодо забезпечення територіальної доступності дошкільної освіти. У вівторок Верховна Рада ухвалила у першому читанні. Тепер документ готують до другого.
Народна депутатка Юлія Гришина пояснює, що на першочергове зарахування можуть розраховувати:
- діти, які проживають на території обслуговування садочка;
- брати чи сестри яких вже відвідують цей заклад;
- діти працівників дитсадка.
Другі у черзі – діти, які не проживають на території обслуговування садка.
![]() |
Фото: AllaSerebrina/Depositphotos |
Водночас ходити в найближчий заклад – не обов’язково. Батькам не забороняють обрати будь-який інший дитсадок.
"Якщо ж місць у дитсадку не вистачає на всіх, хто має право на першочергове зарахування, батькам мають запропонувати на вибір інший заклад освіти, максимально близький до дому", – пояснює Гришина.
До цього часу батьки могли обирати будь-який садок, у якому було місце.
Вас також може зацікавити:
Чи можна дитині піти до школи і садка без щеплень? Правила та винятки пояснює Мін'юст
Реклама:Як організувати навчання в дитсадках під час карантину. Рекомендації для батьків та вихователів
Як зареєструвати дитину до дитсадка, і коли за нею збережеться місце. Пояснює освітній омбудсмен
Ми хочемо тримати з вами зв'язок. Будемо раді бачитися і спілкуватися з вами на наших сторінках у Facebook та у Twitter.
А якщо хочете бути в курсі лише новин та важливої інформації про здоров'я, підписуйтесь на нашу Facebook-групу про здоров'я та здоровий спосіб життя.
Також ми ведемо корисний Telegram-канал "Мамо, я у шапці!".