В Одесі до Дня Незалежності пройде оперно-балетний фестиваль, в якому візьмуть участь 800 митців

245
18 серпня 2021

В Одесі до 30-річчя Незалежності України відбудеться масштабний оперно-балетний фестиваль "Оксамитовий сезон в Одеській опері".

Фестиваль триватиме з 22 серпня по 15 вересня 2021 року в Одеському національному академічному театрі опери та балету, повідомляють у театрі.

У концерті, яким планують відкрити фестиваль, візьмуть участь відомі українських співаки, що працюють в Україні і в країнах Європи, а також запрошені гості з Молдови, Білорусі, Латвії та Чехії.

Реклама:

Зокрема, на сцену вийдуть заслужені артисти України Ігор Шаврук та Ігор Чернецький, лауреати міжнародних конкурсів Маргарита Гринивецька та Віталій Ковальчук.

На фестивалі також можна потрапити на балетний гала-концерт Classic & Modern "Одеса. Україна. Європа" просто неба на Театральному майдані.

 Програма фестивалю

На глядачів чекає прем’єра опери "Болеро" Моріса Равеля за участі зірок одеського балету і запрошених визнаних балетних виконавців світу.

Фінальний проєктом фестивалю стане симфонічний концерт під керівництвом всесвітньо відомої диригентки Оксани Линів.

У фестивалі планують взяти участь 800 митців сучасного українського і світового театру опери та балету.

"Працювати над створенням такої програми було надзвичайно цікаво. 

Реклама:

Адже у фестивальному контенті буде представлена широка стильова і жанрова палітра від витоків українського мелосу до сучасного його звучання, від світової музичної спадщини до національних надбань", – говорить музичний керівник фестивалю, головний диригент театру В'ячеслав Чернухо-Воліч.

Вас також може зацікавити:

Опера "Чорнобильдорф" – археологія майбутнього

Театральный продюсер Алена Матвиенко: В Украине балет рискует опуститься до уровня сельского клуба

Опера-реквієм IYOV: як відбувається репетиція однієї з найкращих світових опер сучасності

Хочете дізнатися більше здоров'я та здоровий спосіб життя? Долучайтеся до групи Мамо, я у шапці! у Telegram та Facebook.Реклама: