Українська фехтувальниця Ольга Харлан відмовилася тиснути руку "нейтральній" суперниці з РФ

2559
27 липня 2023

Українська фехтувальниця Ольга Харлан на чемпіонаті світу у Мілані не потиснула руку після поєдинку своїй суперниці з РФ Анні Смірновій, яка виступала під нейтральним статусом.

Українка перемогла росіянку з рахунком 15:7. За правилами Міжнародної федерації фехтування, після турніру суперниці мають потиснути одна одній руки.

Однак Ольга Харлан відмовилася це робити і протягнула росіянці шаблю. Росіянка "стукатися" шаблями відмовилася.

Реклама:

Українській спортсменці загрожувала дискваліфікація. Росіянка довго чекала на рішення судів, їй навіть винесли стілець. Смирнова, яка вимагала дискваліфікації суперниці, просиділа майже годину, поки до неї не підійшов офіційний представник турніру. Він попросив її звільнити майданчик, щоб там могли змагатися інші спортсмени.

 Українка відмовилася тиснути руку росіянці, а протягнула шаблю

Українську шаблістку Ольгу Харлан дискваліфікували з чемпіонату світу з фехтування в Мілані за відсутність "прояву поваги" до росіянки після перемоги у двобої.У наступному раунді спортсменка мала зустрітися з представницею Болгарії Йованною Ілієвою, однак бій не відбувся.

 Смирнова вимагала дискваліфікації суперниці

Українка взяла участь у турнірі з росіянкою після того, як Міністерство молоді і спорту України дозволило нашим спортсменам брати участь у змаганнях з росіянами і білорусами, якщо ті виступають під нейтральним статусом.

 Росіянка близько години просиділа на майданчику

Читайте також: Штовхальниця ядра з Бельгії взяла участь у бігу з бар'єрами, щоб замінити травмованих спортсменів. ВІДЕОРеклама: