Власник квитка на перший туристичний політ на Місяць повідомив про затримку місії

4886
12 листопада 2023

Перша туристична подорож на Місяць, запланована на 2023 рік, затримується на невизначений термін.

Про це у Twitter повідомив японський мільярдер Юсаку Маедзава, який мав стати одним із космічних туристів, пише The Messenger.

Перша запланована туристична подорож на Місяць – це спільний проєкт японського мільярдера Юсаку Маедзава і компанії SpaceX Ілона Маска під назвою dearMoon.

Реклама:

Запуск dearMoon повинен був відбутися в космос у 2023 році, але Маедзава сказав, що місія "займе трохи більше часу".

"Ми не впевнені, коли відбудеться політ, але ми дамо вам оновлення, як тільки дізнаємося більше", – додав він. 

 Фото: Space Exploration Technologies Corp\SpaceX Flickr

Відтермінування польоту пов'язане з численними затримками другого тестового запуску Starship, експериментальної ракети SpaceX, на якій туристи мали летіти на Місяць.

Хоч космічне агентство NASA виділило SpaceX мільярди доларів на розробку Starship в рамках програми Artemis, перший запуск закінчився невдачею.

Нагадаємо, 20 квітня ракета вибухнула після кількох хвилин польоту, а уламки впали й серйозно пошкодили стартовий майданчик. Також вони впали на будинки та пляжі, зокрема, на місця проживання тварин, що перебувають під загрозою зникнення.

Реклама:

У вересні Федеральне управління цивільної авіації США завершило розслідування цього інциденту та постановило, що SpaceX має внести 63 виправлення в конструкцію корабля, перш ніж почати друге випробування.

Читайте також: Там бував "Кобзар" і кістки динозавра. Що ви знаєте про діяльність людини у космосі? ТЕСТРеклама: