На Львівщині відрахували та виселили студентів училища, які побили першокурсників

Олена Барсукова — 11 грудня 2023, 14:35

На Львівщині покарали старшокурсників училища у селі Червоне, які влаштували "посвяту" першокурсникам та жорстоко побили їх.

Департамент освіти і науки Львівської ОВА відреагував на інцидент і заявив, що "категоричного засуджує будь-які прояви цькування" учасників освітнього процесу.

У відомстві заявили, що винуватців відрахували з Червоненського вищого професійного училища та виселили з гуртожитку.

"Ганебний випадок, який стався нещодавно в одному із закладів, є абсолютно не прийнятним ні з морального, ні етичного, ні правового погляду.⠀

Особи, що вчили неприпустимі дії, понесуть відповідальність перед законом після розслідування поліції, куди звернулося керівництво закладу. Крім цього, за неповагу до гідності інших учасників освітнього процесу порушники відраховані з закладу та виселені з гуртожитку", – йдеться у повідомленні департаменту на Facebook.

Скріншот з відео, яке виявили правоохоронці

У департаменті освіти нагадали, що за законом батьки зобов’язані виховувати у дітей повагу до гідності, прав, свобод і законних інтересів людини, а також пообіцяли вжити заходів, щоб запобігти булінгу.

"На відео, яке було поширено в мережі Інтернет, зафіксовано, як у гуртожитку старшокурсники знущаються з першокурсників, демонструючи зневагу до загальноприйнятих норм і правил поведінки, непошанування гідності колег.⠀

Своєю чергою департамент освіти і науки Львівської ОВА додатково запроваджує низку заходів для запобігання та протидії цькуванню в навчальних закладах", – додали у департаменті.

Нагадаємо, 8 грудня поліціянти Львівщини побачили відео, як старшокурсники училища били першокурсників боксерськими рукавицями, від чого молодші студенти не могли стояти на ногах.

Відео з побиттям поширилось у мережі, а поліція відкрила кримінальне провадження. Кривдникам загрожує обмеження волі на строк до 5 років або тюремне ув'язнення на строк до 4 років.

Читайте також: На Рівненщині вчитель фізкультури побив учня ногами – поліція відкрила кримінальне провадження

Реклама:

Головне сьогодні