У Японії чоловік підірвав свою квартиру, намагаючись вбити таргана

Ірина Бура — 13 грудня 2023, 16:34

У японському місті Кумамото чоловік спричинив вибух у власній оселі, намагаючись вбити одного таргана. Вибуховою хвилею розбило вікно, а сам японець отримав легкі травми.

Причиною інциденту стало те, що 54-річний чоловік розбризкав забагато інсектициду – хімічного препарату для захисту рослин від шкідливих комах, пише газета La Mainichi. Приблизно через хвилину пролунав вибух.

Національний центр у справах споживачів Японії раніше вже отримував кілька повідомлень про вибухи, які, ймовірно, були спричинені інсектицидами, що спалахнули після контакту з розетками чи іншими джерелами електроенергії.

Як пише Business Insider з посиланням на професора ентомології Університету Флориди Філіпа Келера, використання рідких спреїв пестицидів може бути надзвичайно небезпечним.

Фото: robertohunger/Depositphotos

Розетки або оголена проводка можуть спричинити ураження струмом у людей, якщо вони застосовують засоби на водній основі.

"Водночас лампи та газове полум’я від обігрівачів можуть запалити легкозаймисті пестициди на основі нафти", – розповів Келер.

Читайте також: Новоутворений вулканічний острів поблизу Японії продовжує ростиРеклама:

Головне сьогодні