Укрзалізниця запустить "Різдвяний експрес" у Києві та Львові на свята

Олена Барсукова — 18 грудня 2023, 18:38

"Укрзалізниця" запустить казковий ретро-поїзд, який курсуватиме у Києві та Львові 23, 24, 30 і 31 грудня.

"Різдвяні експреси" у столиці відправлятимуться двічі на день: о 10:27 та о 12:40, а у Львові – тричі на день: о 10:05, о 13:00 та о 15:20, повідомила "Укрзалізниця" у Telegram.

"Радимо прийти на вокзал хоча б за 30 хвилин до відправки, щоб зробити памʼятні фото та взяти участь у святковій програмі.

У разі повітряної тривоги поїзди Укрзалізниці, як завжди, продовжать курсувати за розкладом, але дитячі заходи перемістяться з перонів у вагони та укриття", – розповідають у компанії.

Фото: Укрзалізниця

Квитки вже продаються у застосунку та чат-ботах "Укрзалізниці".

Для Києва квитки можна знайти за запитом "Київ-Пасажирський – Київ-Казковий". Для Львова – за запитом "Львів – Львів-Казковий".

30% місць виділено для безкоштовних поїздок дітей загиблих залізничників, дітей військовослужбовців та інших соціальних категорій.

"На пероні пасажирів зустріне професійний фотограф, який зробить безкоштовні фото біля історичного паровоза, а у вагонах очікуватиме розважальна програма для дітей, смаколики та подарунки", – кажуть у компанії.

Нагадаємо, раніше УЗ повідомляла про рейси казкового ретро-потяга тільки у столиці, але тепер проїхатись експресом зможуть і львівʼяни.

Читайте також: Номерні знаки, рулон лінолеуму: що українці забувають в поїздах

Реклама:

Головне сьогодні