Дитина кричала від болю: на Багамах акула напала на 10-річного хлопчика

Ірина Бура — 18 січня, 17:11

На Багамах під час підводного плавання в акваріумі з акулами один з хижаків напав на 10-річного хлопчика. Дитину доставили в медзаклад, її стан стабільний.

Як повідомляє The Telegraph, інцидент трапився на одному з багамських курортів, який складається з готелів, казино і аквапарків.

Королівська поліція Багамських островів заявила, що акула вкусила хлопчика за праву ногу під час підводного плавання в акваріумі з акулами на місцевому курорті. Інцидент розслідують.

"Коли маленький хлопчик спустився, ми бачили, як акула націлилася на нього, а потім бачили калюжу крові", – розповів один зі свідків.

За його словами, дитина кричала від болю. Її відвезли до медпункту на острові, а решта відвідувачів втекли з акваріуму.

ВІДЕО ДНЯ
Відвідувачі можуть спостерігати за акулами з безпечного підводного тунелю. JEFFREY GREENBERG/GETTY IMAGES

"Прогулянка з акуламами" – одна з послуг відпочинку, яка була доступна на веб-сторінці курорту.

"Використовуючи найсучасніші шоломи з прозорого скла, гості курорту можуть прогулятися по дну і опинитися "ніс до носа" з охоронцями загубленого світу Атлантиди. Досвід плавання не потрібен", – йшлося в інформації.

В акваріумі є сім різних видів акул, зокрема двометрова тихоокеанська чорнопера акула та велика акула-молот, яка може виростати до шести метрів. Лише один із всіх видів, представлених там, занесений до переліку безпечних для людини.

Читайте також: Трагедія під час медового місяця: на Багамах від нападу акули загинула жінкаРеклама:

Головне сьогодні