"Найдорожчий в історії": перший комікс із Суперменом продали на аукціоні за 6 млн доларів

Ірина Батюк — 7 квітня, 11:21
Найдорожчий в історії: перший комікс із Суперменом продали на аукціоні за 6 млн доларів
Для свого віку комікс був у хорошому стані.
Фото: Heritage Auction

Комікс 1938 року, у якому вперше з'явився Супермен, продали на аукціоні за 6 мільйонів доларів. Він став найдорожчим коміксом в історії.

Коли 86 років тому цей номер коміксу видали, він коштував усього 10 центів, повідомив аукціонний дім Heritage Auctions, пише CNN.

Попри свій вік, примірник коміксу був у хорошому стані, кольори зберегли насиченість, а на верхній частині були незначні потертості.

В аукціонному домі підкреслюють цінність цього випуску тим, що окремі сторінки коштували по 60 тисяч доларів. Інші примірники також продавали за рекордні суми, зокрема у 2021 році за нього вторгували 3,6 мільйона доларів.

Комікс створили американські письменники Джеррі Сігел і Джо Шустер. У ньому йдеться про походження Супермена як інопланетної дитини, яку відправили на Землю. Там він знайомиться зі своєю коханою Лоїс Лейн.

В аукціонному домі назвали цей журнал "найважливішим і найвпливовішим коміксом з усіх коли-небудь опублікованих", адже саме він познайомив світ з Суперменом – одним із найбільш впізнаваних персонажів американської поп-культури, який став героєм блокбастерів, книг, прототипом іграшок.

Реклама:

Головне сьогодні