Танцювали під російську музику біля Алеї Слави на Київщині: батьків дівчат притягнули до відповідальності

Дар'я Маркова — 31 липня, 10:51
Танцювали під російську музику біля Алеї Слави на Київщині: батьків дівчат притягнули до відповідальності
Алея Слави у селі Путрівка
Фото: Моя Київщина

На Київщині двоє дівчат підлітків танцювали на Алеї Слави під російські пісні та знімали це на відео. Правоохоронці притягнули до відповідальності їхніх батьків.

Матеріали справи скерують до суду, повідомили у поліції Київської області.

Під час моніторингу соціальних мереж 29 липня правоохоронці виявили в одному з Telegram-каналів відео. На ньому дві дівчини танцювали під російську музику на біля світлин загиблих на Алеї Слави.

Після перевірки слідчі встановили, що відео знімали двоє дівчат віком 15 років. Подія сталася у Глеваській громаді на Фастівщині.

На батьків підлітків поліцейські склали адміністративні матеріали за невиконання батьками обовʼязків щодо виховання дітей – за частиною 2 статті 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

РЕКЛАМА:

Матеріали скерують до суду.

Правоохоронці закликали батьків приділяти увагу вихованню правосвідомості дітей та роз'яснювати їм правила поведінки в громадських місцях, зокрема поблизу пам'ятних місць і меморіалів.

Нагадаємо, раніше неповнолітні також слухали російські пісні та танцювали на Алеї Слави в Обухові. Їхніх батьків притягнули до відповідальності.

Реклама:

Головне сьогодні