"Погодилася, не задумуючись": у Черкасах 11-класники заручилися під час останнього дзвоника

Анна Коваленко — 6 червня, 14:12
Погодилася, не задумуючись: у Черкасах 11-класники заручилися під час останнього дзвоника
Юнак тримав у таємниці плани освідчитися коханій
Фото з особистого архіву Марії

Оновлено 06.06.24 о 20:45

Під час свята останнього дзвоника у Черкаській спеціалізованій школі №3 одинадцятикласник освідчився своїй коханій. Однак найближчим часом пара не планує весілля.

Відео щемливого моменту опублікували присутні на святі.

На ролику видно, як під час виконання танцю випускниками хлопець запрошує дівчину в середину кола.

Після цього Самін дістав з кишені каблучку, став на одне коліно і освідчився дівчині. Одинадцятикласниця Марія сказала "так" – і їхні однокласники разом із присутніми на святі привітали пару бурхливими оплесками.

У розмові з "УП. Життя" Марія зізналася, що освідчення було для неї цілковитою несподіванкою, адже раніше пара не обговорювала одруження.

"Це було максимально неочікувано. Перша емоція, яка приходить у голову – це шок, але згодом – тільки позитивні відчуття.

Я погодилася, не задумуючись (сміється)", – розповіла випускниця.

За словами дівчини, ні однокласники, ні друзі чи рідні закоханих не знали про те, що Самін планує освідчитись. Однак юнак поділився таємницею із хореографом, який ставив танець для випускників.

"Він розповідав, що дуже переймався з приводу цього. І навіть перед самим танцем сказав мені, як сильно переживає. Я тоді дуже сильно здивувалася, аж потім усе зрозуміла", – додала Марія.

Дівчина розповіла, що спершу Самін не відповідав взаємністю на її симпатію. Проте пізніше його почуття до Марії стали настільки сильними, що юнак освідчився коханій уже за пів року після початку романтичних стосунків.

Заручені планують спільне майбутнє, однак зізнаються, що після закінчення школи вступатимуть у різні вищі навчальні заклади. Водночас пара не планує одружуватися найближчі кілька років.

Раніше ми розповідали про освідчення ветерана своїй коханій. Анастасія та Олексій пережили важкі поранення, які призвели до ампутації кінцівок. Їхня історія кохання розпочалася у стінах медичного закладу, де вони проходили реабілітацію.

Примітка: текст оновлено. Додано інформацію про плани на одруження.

Реклама:

Головне сьогодні