У дворі Києва знайшли людські кістки: поліція з’ясувала, що це археологічні рештки

Анастасія Мосорко — 29 квітня, 20:38
У дворі Києва знайшли людські кістки: поліція з’ясувала, що це археологічні рештки
Про людські рештки правоохоронці дізналися із соцмереж
Фото: Поліція Києва

В одному з дворів Подільського району столиці виявили людські рештки. Інформацію про це правоохоронці виявили під час моніторингу соціальних мереж, повідомили у поліції Києва.

Офіційних звернень щодо виявлених останків до поліції не надходило. Проте за результатами моніторингу соцмереж на місце події виїхали слідчо-оперативні групи поліції, криміналісти та судово-медичний експерт.

У ході перевірки було встановлено, що територія, де виявили останки, належить Подільській археологічній експедиції Інституту археології НАН України.

Криміналісти вивчають кістки
Фото: Поліція Києва
У Києві знайшли людські рештки
Фото: Поліція Києва

Представник інституту пояснив правоохоронцям, що виявлені рештки – це археологічні матеріали, зібрані під час розкопок у Подільському районі ще в XIX–XX століттях. Вони вже втратили наукову цінність, тому найближчим часом їх перепоховають відповідно до чинного законодавства.

РЕКЛАМА:

Поліція продовжує співпрацю з керівництвом Інституту археології для врегулювання подальшого їх зберігання.

Раніше ми розповідали, як під час реконструкції футбольного поля у Відні будівельники натрапили на братську могилу римських воїнів, що сформувалася близько 2000 років тому.

Реклама:

Головне сьогодні