В Україні відкрили першу мечеть для військовослужбовців-мусульман

В Україні відкрили першу військову мечеть Ас-Салам.
Її спорудили за ініціативи Головного управління розвідки Міністерства оборони України, в чиїх лавах воюють багато бійців-мусульман.
Про це розповіли у ГУР.
За традицією, урочисте відкриття розпочалося з читання Корану та спільної молитви.
"На постійній основі тут плануються пʼятничні молитви та збори для мусульман, де вони зможуть вчитися читати Коран і будуть примножувати свою духовну віру", – зазначив капелан Сулейман Хайруллаєв.
У мечеті є Коран українською та арабською мовами.
"Для мусульманина мечеть – місце, де він може набратися сили духу, яка є надважливою для воїна. Відкриття цієї мечеті – дуже важливий приклад для всієї України та великий подарунок для всіх мусульман, які служать Україні", – сказав Голова Центру міжнародних відносин "Мир і безпека" Хусамеддін Аль-Халавані.
У відкритті мечеті взяли участь бійці ГУР МО України, які сповідують іслам, бригадний генерал Дмитро Усов, представник Міністерства оборони України, голова Центру міжнародних відносин "Мир і безпека" Хусамеддін Аль-Халавані, капелани Костянтин Холодов та Сулейман Хайруллаєв.
Також подію відвідав начальник ГУР МО України генерал-лейтенант Кирило Буданов.
Раніше ми розповідали, що таке Рамадан, про його правила та як харчуються мусульмани під час цього посту.
