Харків’яни зіграли веловесілля. Фото

Підтримати молодят приїхали інші велосипедисти, які до весілля навіть не були знайомі із закоханою парою, хіба лише віртуально на форумі велосипедистів. Незадовго до розпису наречений залишив там інформацію про веловесілля.

"Отже, панове, звершилось. Ми (я і Frankie) познайомились на цьому форумі і в цю п'яницю одружуємось. Як справжні туристи, плануємо поїхати в РАГС на велосипедах (при адекватній погоді). Дуже сподіваюсь на вашу допомогу в організації красивого дійства. А саме: хочеться зібрати весільний ескорт серед форумчан і приїхати до рагсу з усім шиком", - такий клич майбутнього нареченого харківські велосипедисти не проігнорували.

Наречений окреслив такий план дій кортежу просто: "збираємось, п'ємо за здоров'я молодих, їдемо і РАГС і роз'їжджаємось".

У результаті близько 5 кілометрів містом проїхав доволі незвичний кортеж. Хоча сама наречена у своєю записі на форумі після весілля зізналась: було багато моментів, які її дуже лякали. У тому числі "упаковка сукні на велосипед" та "реакція бабусь-дідусів".

"У результаті - ідеально сухі дороги, по-літньому тепле сонце, велика кількість однодумців на велосипедах, прикрашених повітряними кульками. І навіть бабусі з дідусями дивились на нас з посмішкою і, мабуть, все-таки перейнялися байкерським духом", - написала щаслива вже одружена Ольга Зарецька. Разом з чоловіком Андрієм після весілля вони вирушили у Крим.

Щасливі молодята Зарецькі
[L]"Ми ведемо активний спосіб життя, тому хотілося якось виділитися, підірвати місто", - пояснюють Ольга і Андрій Зарецькі.

Влітку минулого року подібне веловесілля відбулося і у Дніпропетровську. Наречені познайомилися у велоклубі, звідти - всі їхні друзі. Тому питання про те, як організувати власне весілля, перед ними навіть не стояло. З улюбленими "байками" молодожонам довелося розлучитися тільки перед рагсом. Як не прагнули переконати співробітників, але туди їх на велосипедах все ж таки не пустили.

Українці все частіше організовують сміливі незвичні весілля. Так, у Львові молодята навіть наважились зіграти весілля у стилі "Зоряних воєн". А незадовго до цього одна харківська пара одружилась у басейні з дельфінами.

Як вже писала "Українська правда. Життя", весілля на велосипедах організувала і фотограф Світлана Мінаєва.

А от Анастасії Мельниченко ідея здивувати всіх спала на думку ще за часів недовгої роботи у місцевому РАГСі: "Мене дратувало у РАГСі все. Всі оці стандартні нещирі процедури, "рагсівські ельфи", які шаблонно відтараторюють свій текст молодятам. Дратувало, як вони перемивають кісточки молодятам через вбрання: їхнє чи гостей. Колись, пам'ятаю, було там весілля рокабільщиків, вони всі прийшли з іглами на головах, у коротких штанцях, підтяжках. Класна публіка! Але вони "убили" рагсівських тіток наповал, і ці тітки мали з ними справу неохоче", - обурюється Мельниченко.

Після того випадку дівчина вирішила зробити щось, що відбере мову у ненависних працівниць РАГСу. І їй це вдалося!

Весільне фото Анастасії Мельниченко
Весілля Анастасія вирішила святкувати у стилі Мексики 30-х років XX століття. Надихнулася біографією відомої художниці Фріди Кало, тож вбралася у чоловічий костюм та капелюх. Замість букету незвичайна наречена мала... кактус у горнятку, який адміністраторка церемонії назвала "фалічним символом".

Однак церемонію таки провела, називаючи пару "шановними мексиканцями".

Байкерське весілля Світлани Мінаєвої

За матеріалами "Сегодня" та "Української правди. Життя"

Фото харківського весілля взято з tourist.kharkov.ua

Реклама:

Головне сьогодні