Google запустив віртуальний тур стародавньою Ольвією. Фото

— 5 грудня 2015, 15:00

Сайт запрошує користувача на подорож до однієї з найважливіших грецьких колоній в Нижньому Побужжі, заснованої вихідцями з Мілету в VI столітті до н. е.

Як йдеться у повідомленні Google, за допомогою цього ресурсу кожен отримує можливість здійснити віртуальну прогулянку стародавніми руїнами та археологічними пам'ятками завдяки 360-градусним панорамам.

Ця подорож збагачена зображеннями, відео, звуками і цікавими фактами, що дозволяють зануритися в атмосферу міста, дізнатися більше про культуру та історію поселенців і, навіть, зустріти схід сонця.

Щоб почати мандрівку музеєм просто неба, треба лише обрати відповідне місце на карті та клікнути на позначку.

Можна відвідати музей-лапідарій, музей кераміки та навіть спуститися до склепу. Кожну локацію можна дослідити не тільки самотужки, але й прослухати аудіоекскурсію, дізнатися, що тут було раніше, і яку роль відігравало це місце у житті мешканців стародавньої Ольвії.

Нещодавно Google запустив проект, що дозволяє здійснити віртуальну прогулянку одеськими двориками. Крім того, Google "відкрив" для відвідувачів бекстейдж світових театрів та мюзік-холів.

"Українська правда. Життя"

Реклама:

Головне сьогодні