Трансляція Самойлової все одно порушує закон України – Кириленко

— 23 березня 2017, 17:55

Віце-прем'єр-міністр із гуманітарних питань В’ячеслав Кириленко заявив, що показ виступу російської конкурсантки Юлії Самойлової на Євробаченні теж порушує український закон.

"Трансляція виступу українськими телеканалами – це таке ж порушення українських законів, як і її в'їзд до України. ЄМС мала б зважити на це", – написав Кириленко у Twitter.

Так віце-прем'єр відреагував на заяву ЄМС, у якій організатори Євробачення запропонували Першому каналу зробити пряме включення у другому півфіналі конкурсу з Росії, щоб Юлія Самойлова все-таки могла виступити.

"Такого ще ніколи не було за 60-річну історію конкурсу, але цінності інклюзивності належать до основних на Євробаченні, а цьогорічне гасло – "Шануймо різноманітність", тож було прийнято рішення забезпечити усім 43 конкурсантам можливість взяти в ньому участь", – повідомляють організатори.

Раніше ЄМС оголосила, що поважає закони України, проте розчарована рішенням щодо російської виконавиці.

[L]Нагадаємо, СБУ заборонила на 3 роки в'їзд в Україну російській виконавиці Юлії Самойловій, обраній для участі у Євробаченні-2017.

Крім того, відомство перевірить й інших закордонних виконавців, які могли порушити закон, виступаючи на окупованих територіях або в анексованому Криму.

22 березня стало відомо, що СБУ підготувала документи для заборони в'їзду на територію України.

У червні 2015 року вона виступала в окупованому Росією Криму.

На початку перевірки Самойлової організатори Євробачення заявляли, що поважатимуть рішення України про можливу заборону в'їзду представниці РФ.

У Кремлі наполягають, що не змінюватимуть російського учасника Євробачення-2017 у Києві, якщо Самойлову не пустять в Україну через її відвідини окупованого Криму.

Крім того, у Росії пригрозили бойкотуванням конкурсу, якщо Самойлову не допускатимуть.

Реклама:

Головне сьогодні