Замість Євробачення Самойлова виступить в окупованому Криму

— 25 квітня 2017, 10:33

Команда російської співачки Юлії Самойлової, яка мала б представляти Росію на Євробаченні, однак порушила закон України й отримала заборону на в'їзд, підтвердила, що вона виступить в окупованому Криму 9 травня.

Юлія Самойлова виступить в окупованому Криму 9 травня. Фото therussiantimes.com

Про це повідомляють у "Крим.Реалії".

"Так, вона буде виступати в Севастополі. Принаймні на сьогоднішній день все підтверджено. Планується, що Юля заспіває там 2-3 пісні", – сказали в прес-службі виконавиці.

Місцеві ЗМІ й раніше повідомляли про плани Самойлової заспівати зі сцени у Севастополі, однак інформацію команда Самойлової підтвердила лише 24 квітня.

Нагадаємо, організатори Євробачення офіційно заявили, що Росія не братиме участі в міжнародному пісенному конкурсі.

ВІДЕО ДНЯ

[L]Більше того, її можуть відсторонити від участі у Євробаченні і в 2018 році.

Перший канал, який щорічно транслює Євробачення у Росії, відмовився робити це в 2017 році через заборону в'їзду Самойловій.

Відмова Першого каналу від трансляції Євробачення-2017 у зв'язку із недопуском Самойлової може спричинити дискваліфікацію Росії на 2018 рік.

Крім того, НСТУ заявляла, що Росія із самого початку відбору учасника не була налаштована брати участь у Євробаченні, а намагалася створити негативне інформаційне поле.

У свою чергу на генеральний директор "Першого каналу" Костянтин Ернст заявив у п’ятницю, що співачка Юлія Самойлова, яка не поїде на Євробачення у Києві в травні цього року, візьме участь в конкурсі в 2018 рік.

Нагадаємо, СБУ заборонила на 3 роки в'їзд в Україну російській виконавиці Юлії Самойловій, обраній для участі у Євробаченні-2017.

У червні 2015 року вона виступала в окупованому Росією Криму.

Крім того, відомство перевірить й інших закордонних виконавців, які могли порушити закон, виступаючи на окупованих територіях або в анексованому Криму.

ЄМС запропонувала Першому каналу Росії транслювати виступ Самойлової, щоб вона могла взяти участь у конкурсі. Проте мовник відхилив цю пропозицію.

Віце-прем'єр В'ячеслав Кириленко заявив, що трансляція виступу Самойлової все одно порушує закон України.

У СБУ розповіли, що не змінюватимуть рішення щодо Самойлової.

Крім того, ЄМС спростувала інтерпретацію матеріалу швейцарського видання Blick, яке із посиланням на главу ЄМС Інгрід Делтенре повідомило про те, що Україну через заборону в'їзду співачці з Росії, можуть усунути із конкурсу.

Реклама:

Головне сьогодні