Ткаченко розповів, що буде з бюджетом на культуру на 2021 рік

1483
14 вересня 2020

14 вересня Кабінет міністрів затвердив проєкт закону "Про Державний бюджет України на 2021 рік".

Витрати на культуру планують збільшити, але не так, як сподівалися у Міністерстві культури та інформаційної політики.

Про це повідомив очільник Мінкульту Олександр Ткаченко під час пресконференції 14 вересня.

"Стосовно бюджету на наступний рік: так, я бачив, витрати збільшуються, не в той спосіб і не таким чином, як ми сподівалися.

Очевидно, що це перший драфт бюджету, і депутати, і громадськість будуть його обговорювати, і ми сподіваємося, що нам вдасться збільшити витрати, насамперед, пов’язнані із програмами Українського культурного фонду, Українського інституту книги і програми реставрації", - розповів Ткаченко.

Олександр Ткаченко. Фото: пресслужба Мінкульту

Нагадаємо, у Мінкульті планують розпочати масштабну реставрацію культурних об'єктів, на яку потрібно щонайменше 55 млрд грн.

В інтерв'ю "Українській правді. Життя" Ткаченко розповів, що сфера культури та креативна економіка дають надзвичайно великі можливості для розвитку суспільства, для розвитку економіки, і "ми збираємося це робити".

Вас також може зацікавити:

"Ми сильні тим, що у нас є люди, які розмовляють російською. Сильні, тим, що різні". Інтерв'ю з міністром Олександром Ткаченком

Чого чекати від Ткаченка на посаді міністра: культура, мова, російські серіали та інформаційна політика

Міст Патона, Підгорецький замок: 12 найпопулярніших фотомісць в Україні

Самотні замки знайомляться на Tinder. І це не жарт!

Ми хочемо тримати з вами зв'язок. Будемо раді бачитися і спілкуватися з вами на наших сторінках у Facebook та у Twitter.

А якщо хочете бути в курсі лише новин та важливої інформації про здоров'я, підписуйтесь на нашу Facebook-групу про здоров'я та здоровий спосіб життя.