Третій сезон "Бріджертонів" увійшов до десятки найпопулярніших серіалів Netflix

Марія Кабацій — 4 липня, 12:58
Третій сезон Бріджертонів увійшов до десятки найпопулярніших серіалів Netflix
Кадр з фільму "Бріджертони"

Третій сезон популярного серіалу "Бріджертони" увійшов до списку найпопулярніших серіалів Netflix усіх часів.

З моменту прем'єри 16 травня третій сезон зібрав 91,9 мільйони переглядів та посів 10 місце в англомовному чарті, який Netflix складає на основі переглядів протягом перших 91 дня показу кожного серіалу, повідомляє Variety.

Ці цифри підрахували 30 червня, через 45 днів після 16 травня, тож новий сезон "Бріджертонів" швидше за все підніметься вище у списку.

ВІДЕО ДНЯ

Треті "Бріджертони" могли потрапити до цього рейтингу швидше. Оскільки він виходив двома частинами, то довелося чекати результатів всього сезону. Хоча ще до виходу останніх чотирьох епізодів 13 червня перші чотири вже набрали 88,9 мільйони переглядів.

Цікаво, що до десятки найпопулярніших серіалів Netflix входять і попередні сезони "Бріджертонів": другий посідає 9 місце з 93,8 мільйонами переглядів, а перший – 4 місце зі 113,3 мільйонами переглядів.

Перше місце рейтинга займає "Венздей" зі 252,1 мільйона переглядів. На другому – четвертий сезон "Дивних див" (140,7 мільйона переглядів), на третьому – "Дамер – чудовисько: Історія Джеффрі Дамера" (115,6 мільйона переглядів).

Топ-10 найпопулярніших серіалів Netflix
Десятка найпопулярніших серіалів Netflix
Netflix

Успіхи в Україні

Третій сезон серіалу "Бріджертони" сім тижнів потрапляє до десятки найпопулярніших серіалів в Україні. За тиждень 24–30 червня він опинився на першому місці рейтингу.

Також у списку серіалів, які найбільш охоче дивляться українці, є й попередні сезони "Бріджертонів": попереднього тижня другий сезон був на четвертому місці, перший на п'ятому. Серіал-спіноф "Бріджертони: Історія королеви Шарлотти" – на шостому місці.

Про серіал "Бріджертони"

"Бріджертони" (Bridgerton) — американський костюмований телесеріал, знятий на основі романів Джулії Квін. Дія серіалу відбувається в Лондоні епохи Регентства. Головні персонажі – численна родина Бріджетонів, діти якої один за одним поступово шукають собі пару.

Прем'єра першого сезону відбулася 25 грудня 2020 року. До виходу першого сезону серіал уже був на стадії попереднього виробництва другого сезону. Його офіційно анонсували в січні 2021 року і випустили 25 березня 2022 року. У квітні 2021 року серіал продовжили на третій і четвертий сезони. А в травні 2023 року вийшов спіноф серіалу, що зосереджується на персонажі королеви Шарлотти – "Бріджертони: Історія королеви Шарлотти".

Реклама:

Головне сьогодні