Позивний "Райтер". Письменник Мартин Якуб приєднався до ЗСУ

Марія Кабацій — 21 червня, 11:40
Позивний Райтер. Письменник Мартин Якуб приєднався до ЗСУ
Мартин Якуб

Український письменник, автор кримінальних романів та волонтер Мартин Якуб приєднався до Збройних сил України.

Про це письменник повідомив у своєму Facebook.

"Йду на контракт до ЗСУ. Всі папери готові, ВЛК пройшов, фотографії красиві зробив. На наступному тижні їду в учбовий центр", – написав Якуб.

ВІДЕО ДНЯ

Судячи з опублікованого письменником фото, він матиме позивний "Райтер".

Мартин Якуб пішов у ЗСУ
Якуб матиме позивний "Райтер"
Мартин Якуб / Facebook

Мартин Якуб – український автор кримінальних романів, лауреат літературної премії "Смолоскип-2018", фіналіст "Книги року BBC-2019", автор і ведучий вечірнього шоу на YouTube Martyn Yakub Sho°, що популяризує літературу та українських письменників.

Автор двох кримінальних романів: "Мертві Моделі" (2019) і "Не твоє собаче діло" (2021). Нещодавно завершив роботу над новим романом.

Книга Не твоє собаче діло
Книга Якуба "Не твоє собаче діло"

З початку повномасштабного вторгнення письменник займався волонтерською діяльністю. Має нагороди "Волонтер України", "Хрест громадянських заслуг", медаль "За гідність та патріотизм".

У 2023 році створив проєкт "Живі "розстріляні" – це 15 фото представників Розстріляного Відродження, згенерованих штучним інтелектом.

Випустив настінний календар "Титани двадцятих" із згенерованими ШІ фото Михайля Семенка, Валер'яна Підмогильного, Майка Йогансени та інших митців Розстріляного Відродження.

Календар Титани двадцятих із митцями Розстріляного відродження
Календар "Титани двадцятих"

Нещодавно до лав захисників України долучилися письменник, музикант та волонтер Сергій Жадан та письменник та фронтмен гурту "Фіолет" Сергій "Колос" Мартинюк.

Реклама:

Головне сьогодні