Cкалецька звільнила всіх своїх радників

— 1 листопада 2019, 10:56

Очільниця МОЗ Зоряна Скалецька підписала наказ про звільнення своїх радників.

Про це вона розповіла на своїй сторінці у Facebook.

Проте на сайті МОЗ наказ поки неопублікований.

Очільниця МОЗ Зоряна Скалецька

"В моїй системі цінностей радник – це людина, яка повинна радити й допомагати, ефективно комунікувати з командою, доводити і узгоджувати свою позицію в конструктивній дискусії, і посилювати спроможність міністерства.

На жаль, як я вже зрозуміла, так історично склалось, що більшість радників в міністерстві мали якийсь особливий мандат. І при цьому ніякої відповідальності", написала вона.

Про намір звільнити радників вона розповіла також в інтерв'ю BBC News Україна.

Цю заяву вона озвучила після питання про те, чому, поки у МОЗ закликають вакцинуватися від дифтерії, радниця міністра Ольга Голубовська поширює у Facebook інформацію щодо того, що вакцина від дифтерії, закуплена за державний кошт, неякісна і що там мало дифтерійного компоненту і немає досліджень її безпечності.

Скалецька стверджує, що не всі представники галузі охорони здоров'я розуміють, яке значення мають їхні слова, і як їх сприймають у суспільстві і додала, що важливо, щоб у МОЗ був єдиний комунікаційний меседж.

Нагадаємо також, що Ольга Голубовська задекларувала гонорар від фармкомпанії, чий препарат хотіла включити в закупівлі.

Вас також може зацікавити:

Ми хочемо тримати з вами зв'язок. Будемо раді бачитися і спілкуватися з вами на нашій сторінці у Facebook.

А якщо хочете бути в курсі лише новин та важливої інформації про здоров'я, підписуйтесь на нашу Facebook-групу про здоров'я та здоровий спосіб життя.

Реклама:

Головне сьогодні