Працівники одеської лікарні розповіли, що не готові лікувати хворих на коронавірус

Дарія Поперечна — 31 березня 2020, 18:21

В Одеському обласному клінічному медичному центрі, який входить у перелік опорних лікарень для госпіталізації пацієнтів з COVID-19, заявили, що заклад не готовий надавати допомогу хворим на коронавірус.

Про стан лікарні та відсутність необхідного обладнання у відеозверненні розповіли працівники відділення анестезіології.

Колектив відділення анестезіології обурений діяльністю адміністрації. Фото Hush Naidoo/Unsplash

За їхніми словами у медичному центрі суттєво не вистачає лікарів, а сам заклад не пристосований до прийому пацієнтів з коронавірусом.

"У нас реально працює шість лікарів анестезіологів, хоч за ставками заповнено 12.

В основному медсестери були старші 60 років – всі вони написали заяви за власний рахунок.

Інші відділення лікарні – розукомплектовані повністю.

В кардіологічній терапії залишається один лікар і одна медсестра, а у гінекологічному відділенні, яке також буде приймати інфекційно хворих, працює одна санітарка", – розповідають працівники закладу.

Колектив відділення анестезіології обурений діяльністю адміністрації, яка ігнорує проблеми у закладі та заключення епідеміолога про неготовність прийняття пацієнтів.

Головний лікар медичного центру Вадим Шухтін, під час телефонної розмови з журналістом "Української правди. Життя", відмовився коментувати ситуацію.

При цьому лікарі зазначають, що досі не мають протоколу, як проводити лікування, а також необхідного медичного обладнання.

Коронавірус: Ляшко перерахував ресурси для лікування пацієнтів

"У нас у відділенні є лише шість апаратів (штучної вентиляції легень, ШВЛ ред.), три з них були у нас ще до поширення коронавірусу.

Крім апаратів потрібні також витратні матеріали: інкубаційні маски, фільтри, катетери, системи шприци і препарати для надання симптоматичної допомоги", – описують ситуацію місцеві працівники.

Крім того, за словами медперсоналу, для особистого захисту у них є лише тисяча масок-респіраторів та сто захисних костюмів.

В режимі надання інфекційної інфекційної допомоги, останніх вистачить на чотири дні.

Вас також може зацікавити:

Що робити, якщо ви запідозрили у себе коронавірус. Алгоритм дій

Новий алгоритм МОЗ щодо надання допомоги при COVID-19. Що важливо знати

Уляна Супрун: Найчастіше коронавірус підхоплюють не на вулиці, а вдома. Ексклюзивне інтерв’ю

Хворим на коронавірус за певних умов дозволено відвідувати аптеки та продуктові магазини

Ми хочемо тримати з вами зв'язок. Будемо раді бачитися і спілкуватися з вами на наших сторінках у Facebook та у Twitter.

А якщо хочете бути в курсі лише новин та важливої інформації про здоров'я, підписуйтесь на нашу Facebook-групу про здоров'я та здоровий спосіб життя.

Реклама:

Головне сьогодні