МОЗ: доплати лікарям, які працюють з COVID-19 – відповідальність місцевої влади

Наталiя Бушковська — 23 квітня 2020, 09:57

Додаткова доплата лікарям це питання виключно місцевого самоврядування.

Про це на прес-брифінгу заявив міністр охорони здоров'я Максим Степанов, коментуючи надбавку, яку обіцяв київським медикам мер Віталій Кличко.

Максим Степанов

"В органах місцевого самоврядування, як місті Києві, так і в інших містах України, є така можливість, згідно з законодавством встановлювати відповідні доплати медикам, які працюють в лікарнях, які ж комунальною власністю тої чи іншої громади.

Ми, як міністерство, дуже підтримаємо такі рішення. Ми дуже вдячні місцевому самоврядуванню, що вони в такий спосіб піклуються про наших лікарів" сказав він.

Степанов додав, що конкретно в Києві, ще не ясно, у який спосіб були встановлені відповідні доплати.

ВІДЕО ДНЯ

"Але ми дуже вдячні меру міста за таку ініціативу і розраховуємо, що вона буде підтримана в інших регіонах нашої країни", каже міністр.

Нагадаємо, що мер Києва Віталій Кличко вирішив надати медикам, які працюють з коронавірусною інфекцію таку доплату за березень:

  • лікарям – 17 тисяч гривень,
  • медсестрам – 13 тисяч гривень,
  • молодшому медперсоналу – 11 тисяч гривень.


Вас також може зацікавити:

Ми хочемо тримати з вами зв'язок. Будемо раді бачитися і спілкуватися з вами на наших сторінках у Facebook та у Twitter.

А якщо хочете бути в курсі лише новин та важливої інформації про здоров'я, підписуйтесь на нашу Facebook-групу про здоров'я та здоровий спосіб життя.

Реклама:

Головне сьогодні