На новорічні свята гірськолижні курорти працюватимуть лише для COVID-вакцинованих

Катерина Хорощак Дарія Поперечна — 5 листопада 2021, 22:04

Під час новорічних свят українські гірськолижні курорти працюватимуть лише для вакцинованих проти COVID-19. Обмеження стосується готелів, канатних доріг та підйомників.

Про це заявив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко під час зустрічі із журналістами 5 листопада, повідомила кореспондентка "Української правди. Життя".

"Гірськолижні курорти, які є в Україні, будуть працювати для вакцинованих. Зараз, коли ви бронюєте наперед готелі, треба розуміти, щоб потім не було ніяких оскаржень – в готелі будуть селити тільки вакцинованих", – розповів Ляшко.

Міністр додав, що на курортах, ймовірно, працюватиме система, яка дозволить туристам не показувати постійно сертифікати про вакцинацію.

Фото: jag_cz/Depositphotos

"Щоб не показувати постійно на канатній дорозі ковідний сертифікат, якщо ти поселився в готель, то є можливість зробити браслетик, на якому буде написано, в якому ти готелі, і ти далі вже можеш потрапляти по ковідному сертифікату", – розповів Ляшко.

Якщо ж відпочивальник приїхав лише, наприклад, на канатну дорогу, доведеться показати сертифікат.

Вас також може зацікавити:

Що небезпечніше – лижі чи сноуборд? Розбираємося в темі з експертами

Як безпечно подорожувати, кататися на лижах та гостювати – святкові рекомендації від ВООЗ

Лижі: як підготувати дитину до відпустки та чемпіонства

Хочете дізнатися більше здоров'я та здоровий спосіб життя? Долучайтеся до групи Мамо, я у шапці! у Telegram та Facebook.

Реклама:

Головне сьогодні