Спецпроєкт за підтримки Епіцентр

СПЕЦПРОЄКТ

Гра, що змінює життя

За підтримки Епіцентр

 
 

Про проєкт "Гра, що змінює життя"

"Тренуючи футболу, навчаємо цінностям" - принцип, який лежить в основі виховної методології шкіл Фонду "Реал Мадрид", організації, що запроваджує соціальну діяльність іспанського клубу у всьому світі.

Понад 100 тис. дітей з соціально незахищених родин з майже 80 країн світу сьогодні є вихованцями школи Фонду "Реал Мадрид", яка використовує спорт (футбол та баскетбол) для формування нового покоління.

8 жовтня 2018 року завдяки ГО "Епіцентр — дітям" перша школа Фонду "Реал Мадрид" відкрилася в Україні – в місті Тернопіль. За рік було відкрито школи Фонду на Хмельниччіні та Київщині. Наразі Україна є першою та єдиною країною світу, яка має статус стратегічного партнера Фонду "Реал Мадрид". У десяти школах Фонду в Україні навчається понад 500 дітей.

Фінансовим партнером проєкту стала компанія "Епіцентр", силами якої створено спортивну інфраструктуру для тренувань, а вихованці школи забезпечені харчуванням, спортивним інвентарем та формою.

Окрім спортивних тренувань діти мають можливість покращувати шкільне навчання, вивчати іноземні мови, відвідувати музеї, театри, кінотеатри, лекції та екскурсії.