ЗНО-2021: з'явилися орієнтовні дати проведення тестування

Катерина Хорощак — 14 вересня 2020, 15:31

Орієнтовні терміни проведення Зовнішнього незалежного оцінювання – 21 травня – 16 липня.

Про це повідомила заступниця директора Центру оцінювання якості освіти, який організовує ЗНО в країні, Тетяна Вакуленко.

"На жаль, з огляду на складну епідеміологчну ситуацію, ми не можемо стовідсотково забезпечити проведення тестування в ці дати. Можливо, пізніше", – розповіла Вакуленко.

Вона додала, що з 2021 року випускники також зможуть складати ЗНО із 5 предметів. До цього часу максимальна кількість була 4.

"Традиційно ми будемо перекладати тести з фізики, хімії, математики, історії України на мови навчання національних меншин. Зокрема, кримськотатарська мова.

На жаль, минулого року в нас не було жожного учасника, хто складав би тестування кримськотатарською мовою. Також, польською, румунською, російською, угорською", - розповіла заступниця директора УЦОЯО.

Всі програми ЗНО поточного року вже оприлюднені на сайті Центру оцінювання якості освіти в розділі "Підготовка до ЗНО".

Вас також може зацікавити:

Іспит з математики стане обов'язковим для випускників шкіл з 2021 року

Міністерство освіти і науки Шкарлета: спадок від попередньої команди та перспективи. Інтерв'ю з ексзаступником МОН Єгором Стадним

Навчання з 1 вересня: нові рекомендації МОЗ та про що вони мовчать

Ми хочемо тримати з вами зв'язок. Будемо раді бачитися і спілкуватися з вами на наших сторінках у Facebook та у Twitter.

А якщо хочете бути в курсі лише новин та важливої інформації про здоров'я, підписуйтесь на нашу Facebook-групу про здоров'я та здоровий спосіб життя.

Реклама:

Головне сьогодні