Храм на Одещині зрікся Московського патріархату і увійшов до складу ПЦУ

Діана Кречетова — 16 травня 2022, 13:54

У Визирці, що на Одещині, місцевий храм в умовах війни з РФ вирішив зректися підпорядкування Українській Православній Церкві Московського патріархату.

Про це повідомив настоятель ставропігійного Православного приходу УПЦ Борис Нагорний.

"За результатами зборів нашої Релігійної Громади було прийнято одностайне рішення про перехід в Православну Церкву України.

Двері нашого храму, як і раніше, залишаються відкритими для кожного з Вас", – наголосив Нагорний.

Указ про перехід храму у с. Визирка до складу ПЦУ. Фото: Борис Нагорний

Напередодні протоієрей звернувся до Православної Церкви України з проханням перевести храм у селі Визирка до складу ПЦУ.

Читайте також: Держслужба з етнополітики та свободи совісті стурбована заявою УПЦ МП про Порошенка й ПЦУ

"На підставі поданого прохання, керуючись Томосом про автокефалію ПЦУ, Постановою Священного Синоду №25 від 21 березня 2022 р. та законодавством України:

Прийняти Православний прихід УПЦ (ПЦУ) с. Визирка Одеського району Одеської області до складу релігійного об'єднання Православної Церкви України як ставропігійну релігійну організацію в безпосередньому підпорядкування Предстоятеля ПЦУ", – йдеться в указі Управління Київської митрополії ПЦУ від 14 травня.

Нагадаємо, квітневе опитування соціологічної групи "Рейтинг" показало, що 51% українців вважають, що діяльність Української православної церкви Московського патріархату необхідно заборонити.

Читайте також: Священник УПЦ МП Андрій Пінчук: Теорія "русского міра" – єресь, яку має засудити міжнародний трибунал

Реклама:

Головне сьогодні