Окупанти у Маріуполі використовують дітей для пропаганди – радник мера

5775
7 червня 2022

Російська окупаційна "влада" у Маріуполі під тиском примушує освітян записувати пропагандистські відео із залученням дітей.

Про це повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко у Telegram.

У такий спосіб загарбники готуються до "дня Росії", що в РФ відзначають 12 червня.  

Реклама:

"Окупаційна влада міста дала вказівку вчителям, робітникам дитячих центрів та дитячих садочків (тих, що запустили) до "дня Росії" 12 червня забезпечити відеозапис співу дітьми гімну РФ та "молодих республік", – розповідає Андрющенко.

 Фото: Fotosedrik/Depositphotos

Читайте також: Виходив з міста по трупах. Історія маріупольця, який залишився без ока та втратив рідних

За словами радника мера Маріуполя, росіяни збираються активно поширювати відеозаписи з українськими дітьми та педагогами, які нібито "радіють" їм.

"Відеозаписи будуть масово поширювати на підтвердження "радості приходу Росії" флешмобом "ми чекали 8 років", – заявляє Андрющенко.

При цьому у разі відмови співпрацювати з окупантами та виконувати їхні вказівки педагогам загрожує арешт та виключення їхніх сімей зі списків на отримання гуманітарної допомоги.

"Примус дітей до пропаганди – які ще межі нацизму вигадають росіяни в Маріуполі заради картинки?" – наголошує Петро Андрющенко. 

Реклама:

Нагадаємо, радник мера Маріуполя раніше розповідав, як місто живе в окупації: гуманітарну допомогу скоротили, а у чергу за питною водою люди вимушені записуватися мінімум за два дні. 

Читайте також: Останній день на "Азовсталі": захисник поділився прощальним відео з Маріуполя



Реклама: