Росіяни почали доносити силовикам на веселку: нагадує ЛГБТ

10304
15 листопада 2023

У російській Думі попросили Роскомнадзор офіційно оголосити, що веселка не пов’язана із ЛГБТ.

Про це повідомляє інформаційна агенція країни-окупанта ТАСС.

Віце-спікер Держдуми Владислав Даванков зазначив, що збільшилася кількість випадків, коли громадяни скаржаться до правоохоронних органів на пропаганду ЛГБТ через зображення веселки.

Реклама:

"Господарчі суб’єкти, громадські організації, організації культури бояться використовувати зображення веселки, оскільки веселковий прапор також використовується як символ ЛГБТ- спільноти", – зазначив віцеспікер Держдуми.

 Фото: muha04/Depositphotos

Даванков нагадав, що Роскомнадзор своїм наказом затвердив критерії оцінки інформації, які пропагують "нетрадиційні сексуальні стосунки". Однак у них відсутні положення, які б однозначно вказували на можливість притягнення до адміністративної чи кримінальної відповідальності за використання зображення веселки як символу ЛГБТ.

Нагадаємо, у РФ на законодавчому рівні заборонили "пропаганду ЛГБТ, педофілії та зміни статі".

Веселкові та райдужні прапори зустрічаються у різних культурах та використовується різними організаціями, рухами, регіонами та державами. Зокрема, подібні прапори є символами руху за мир, корінних народів Америки. Веселковий прапор є прапором одного із штатів Бразилії та перуанського міста. Найбільш відомий варіант райдужного прапора є прайд-прапор, символ ЛГБТ-руху.

Читайте також: Чому серед кольорів веселки немає чорного, коричневого і сірого

Реклама:


Реклама: