У Києві започаткували навчання з домедичної допомоги для школярів

Ірина Батюк — 17 листопада 2023, 13:42

У Києві започаткували навчальну програму з домедичної допомоги для школярів.

Як повідомляє Київська міська військова адміністрація, проєкт реалізують спільно з Навчально-тренувальним центром тактичної медицини КоЛеСо. Перший тестовий урок провели для учнів 8-го класу однієї зі столичних шкіл.

У КМВА припускають, що в майбутньому така навчальна програма (за погодження освітян) може стати частиною шкільного предмета "Захист України" чи окремою дисципліною.

Впровадження подібної програми допоможе дітям засвоїти основи медичної допомоги і розвинути важливі навички в цій сфері.

Фото: Навчально-тренувальний центр тактичної медицини КоЛеСо

"В умовах широкомасштабної війни РФ проти України, у часи постійної небезпеки через повітряні удари ворога ракетами і дронами, діти мають з шкільної парти вчити, як надати елементарну домедичну допомогу собі і врятувати життя рідним і близьким. Наша місія – докладати максимум зусиль для захисту кожного українця. Кожне збережене життя важливе", – зазначив начальник КМВА Сергій Попко.

Нагадаємо, раніше ми писали, що Міносвіти міркує над оновленням програми практичної частини шкільного предмета "Захист України".

Читайте також: Що таке цивільний захист і де його навчитися

Реклама:

Головне сьогодні