В Україні скасують стипендії студентам, які виїхали за кордон – МОН

8363
19 листопада 2023

Студентам, які навчаються в українських вишах, але виїхали за кордон, не платитимуть стипендії. Ця економія коштів дозволить збільшити виплати студентам, які залишились в Україні.

Про це повідомив заступник міністра освіти і науки України Михайло Винницький в ефірі телемарафону.

Він зазначив, що в країні є багато стипендіатів, які наразі перебувають за кордоном.

Реклама:

"Ми не повинні платити стипендії студентам, які за кордоном. Вони можуть далі вчитися, але питання стипендіального забезпечення буде їм, мабуть, перекрите. Ця економія коштів дозволить нам збільшити стипендії для тих студентів, які є в Україні. 

Ми маємо допомогти студентам, які залишилися в країні, які будують її разом з нами. Стипендія академічна якраз для того, щоб вони мали змогу отримати ті знання, які будуть потрібні їм для перемоги України і після неї", – сказав він.

 Фото: monkeybusiness/Depositphotos

Нагадаємо, в Україні планують збільшити розмір стипендій для студентів. Відповідне доручення Міністерству освіти і науки дав президент Володимир Зеленський. 

Про це він розповів під час зустрічі зі студентами та викладачами Маріупольського державного університету, який у 2022 році відновив роботу на базі Київського національного університету будівництва і архітектури.

За словами глави держави, підвищити виплати студентам можуть вже в наступному році.

Читайте також: "У Австрії ще на рік продовжили виплати стипендій студентам з України"

Реклама:Реклама: