У Бразилії пара вдочерила дівчинку, яка виявилась 38-річною шахрайкою: як її викрили

У Бразилії 38-річна жінка протягом 16 місяців жила з прийомною родиною та видавала себе за 12-річну дівчинку.
Коли шахрайку заарештували, виявилося, що вона вже провертала подібні схеми, пише The Guardian.
Аманда Марія Соуза де Олівейрі понад рік жила у Жойнвілі з подружжям, яке оплачувало всі її витрати. Жінка мала окрему кімнату з дитячими іграшками та меблями. Пара навіть відсвяткувала день народження своєї нібито 12-річної дитини.
За словами прийомних "батьків", Аманда вперше звернулася до них у церкві, яку вони відвідували. Тоді вона представилась 18-річною Габріелою. "Підлітка" сказала, що має проблеми зі здоров'ям та фінансами, через що подружжя вирішило її прихистити.
Згодом дівчина змінила свою історію та розповіла, що насправді їй 11 років. Вона заявила, що виглядає старшою через те, що пережила сексуальне насильство з боку батька, який змушував її приймати гормони.
Також Аманда нібито переконала подружжя не записувати її до школи та не оформлювати документи про вдочеріння – мовляв, тоді рідний батько зможе її знайти.
Про справжній вік жінки дізналася тітка, яка час від часу відвідувала родину. Вона не повірила, що Аманді 12 років, тож вирішила знайти інформацію про неї в інтернеті.
Виявилося, що дівчина вдавалася до шахрайства в інших бразильських штатах. Наприклад, тітка знайшла повідомлення про подібний випадок трирічної давнини у Ріо-де-Жанейро.
Також потерпілі публікували відео та фотографії, на яких Аманда використовує пустушки і дитячі пляшечки та розмовляє як дитина.
За даними поліції, Аманда Олівейрі вперше прикинулася дитиною наприкінці 2000-х років у рідному штаті Сеара. Тоді 20-річна жінка прийшла до поліцейського відділку і представилася 12-річною. Дівчина заявила, що зазнала сексуального насильства, і що батьки примушували її до проституції.
У 2000-х роках правоохоронці провели розслідування та допитали біологічних батьків Олівейрі. Вони заперечили, що їхня донька була неповнолітньою, та надали її свідоцтво про народження. Дівчина заявила, що документ підроблений, після чого батьки принесли слідчим медичний висновок, у якому зазначалося, що їхня донька страждає на психічні розлади.
Дізнавшись про випадки шахрайства, тітка звернулася до поліції. Аманду затримали та звинуватили у шахрайстві й підробці документів.
Згодом адвокат дівчини заявив, що під час розмови з нею виявив "обставини, які виправдовують необхідність призначення психіатричної експертизи".
Суддя задовольнив це клопотання. Розгляд справи зупинили до встановлення стану жінки. Зараз вона перебуває у в'язниці.
Прокурорка Вівіан Соарес сказала, що правоохоронці розкрили "складну шахрайську схему, пов'язану зі створенням вигаданої особистості та емоційним маніпулюванням з метою отримання неправомірної вигоди".
Нагадаємо, у Варшаві затримали чоловіка, який видавав себе за манекен, щоб обікрасти ювелірний магазин у торговому центрі.
