У США знову виявили таємничий моноліт: цього разу – посеред пустелі Невади

Анна Коваленко — 19 червня, 20:07
У США знову виявили таємничий моноліт: цього разу – посеред пустелі Невади
Споруду знайшли в пустелі неподалік Лас-Вегаса
Поліція Лас-Вегаса

Поблизу Лас-Вегаса, у США, поліціянти виявили блискучу 3-метрову споруду посеред пустелі. Раніше схожі інсталяції знаходили і в інших місцях.

Про незаконне встановлення конструкції поблизу скель Невади розповіли в поліції Лас-Вегаса.

"Ми знаходимо багато дивних речей після того, як люди вирушають у похід без підготовки до погоди чи достатньої кількості води... Але погляньте на це!" – написали правоохоронці і додали фото на підтвердження своїх слів.

Там не пояснили, що планують робити з таємничим монолітом, але порадили туристам бути обережними.

Де і коли з’явився перший моноліт?

Першу блискучу інсталяцію випадково знайшли в 2020 році представники охорони дикої природи штату Юта. Тоді зоозахисники з вертольота рахували чисельність товсторогих баранів, коли побачили посеред пустелі моноліт.

ВІДЕО ДНЯ

Однак користувачі форуму Reddit знайшли супутникові знімки, які підтверджують те, що моноліт встановили за кілька років до його виявлення.

Конструкція в пустелі Невада
Остання знайдена споруда
Поліція Лас-Вегаса
Блискуда споруда в Каліфорнії
Моноліт, знайдений у Каліфорнії
Соцмережі
Моноліт у Румунії
Конструкція, яку виявили в Румунії
Соцмережі
Конструкція в Юті
Перша знайдена споруда з Юти
Соцмережі

Згодом конструкція зникла.

"Ми отримали достовірні повідомлення про те, що незаконно встановлена ​​конструкція була видалена з державних земель Бюро землеустрою невідомою особою", – заявили представники влади.

Де ще знаходили конструкцію?

Після 2020 року подібні інсталяції з’являлися і зникали в американському штаті Каліфорнія, а також в Англії, Румунії та інших куточках світу.

Останню появу таємничих конструкцій зафіксували в березні 2024 року на вершині пагорба в Уельсі. Тоді моноліт випадково виявив місцевий будівельник.

За його словами, через ускладненість під’їзду до пагорба, спорудження, ймовірно, перенесли декілька людей або його спустили з гелікоптера.

Хто споруджує моноліти і куди вони зникають?

Досі достеменно невідомо, хто і навіщо розміщує 3-метрові інсталяції в різних місцях планети, а пізніше так само непомітно прибирає їх.

Користувачі соцмереж висувають різні версії – від неземного походження, витівок творців відео на YouTube до форми виразу творчої уяви митців.

Нагадаємо, у травні 2024 року дослідники розкрили таємницю гігантської дюни в Марокко – вона утворилася 13 тисяч років тому.

Реклама:

Головне сьогодні