Українська правда
Життя

Гриневич: стипендії повинні бути обов'язково

Версія для друку Коментарі 28
31.08.2016
Роман Кравець, УП
Фото www.dsnews.ua
Міністерство освіти і науки вступає проти скасування стипендій.

Про це перед початком засідання Кабміну в середу заявила міністр освіти і науки Лілія Гриневич.

"Я можу сказати, ми не поділяємо позицій про скасування стипендій. Міністерство освіти і науки вважає, що стипендії повинні бути обов'язково", – сказала вона.

Водночас вона розкритикувала кидок тортом студентами в заступника міністра фінансів.

"Кидати тортом – це не те, що не етично, це взагалі зневаження гідності іншої людини", – додала Гриневич.

Раніше повідомлялося, що Міністерство фінансів пропонує урізати витрати на стипендії з нового бюджетного року.

Заступник міністра фінансів Сергій Марченко пообіцяв, що стипендіальний фонд не буде зменшений після зміни системи фінансування стипендій з 2017 року.

"Ми не будемо підтримувати ситуацію, коли підтримується сірість, і 75% студентів отримують стипендію просто тому, що вони вчаться. Це неправильно, просто смішно – ми утримуємо всіх студентів за рахунок кращих. Тому ми будемо підтримувати кращих, а стипендіальний фонд мінятися не буде", – сказав він.

Stepan Drobot _ 31.08.2016 23:27
Страна опустится ниже плинтуса в глазах студентов и их родителей, особенно министр финансов. Все будут за его отставку однозначно.
Юлия Базиленко _ 31.08.2016 23:26
Мария Яремко:
согласна не достойно, но есть вероятность, что это провокация очередная. не думаю, что наши на такое способны. все таки думающая часть населения понимает, что нужен конструктивный диалог и если митинг, то мирный, без таких выходок.
val mashtak _ 31.08.2016 23:01
Кремлевская агентура подкинула полезным идиотам Кремля идею с отменой стипендий, а они на эту удочку и клюнули, решив таким образом на гамне сметану сделать.
Якщо дитина вже вчиться у вузі, то це вже не сірість, бо вона здала ЗНО. То пусті балачки про те, що вони (Мінфін)змінять умови призначення стипендії. Яке до цього має відношення якийсь клерк із Мінфіну? Це повинні вирішувати у МОН України за потреби, маючи відповідний фонд. Виходячи з того,що вже підвищена платня за гуртожиток, ті 800 грв. зовсім не зайві для студента, який має звичайних батьків, а не олігархів чи крадіїв. За те що треба якось годуватись, одягатись, та купити дитині оргтехніку без якої не можна зараз, я вже не кажу. Особисто мене це , слава Богу, це вже не так стосується, бо одна донька вже закінчила навчання, а друга на п'ятому курсі на бюджеті. Якось витягну цей рік. Співчуваю батькам, діти яких тільки почали навчання. Мабуть хлопці та дівчата з уряду не розуміють до чого ці маніпуляції з грошима для студентів можуть призвести, нажаль, бо вони українських акаДЄМІЄВ не закінчували.
Мария Яремко _ 31.08.2016 16:01
мы боремся за равенство прав и человеческого достоинства, а студенты так недостойно себя ведут
АВТОРИЗАЦІЯ
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте