МОЗ знову призначило нового в.о. ректора Одеського медвишу

— 11 вересня 2018, 11:48

Міністерство охорони здоров'я призначило виконуючою обов'язки ректора Одеського національного медвишу проректора з науково-педагогічної роботи Владлену Дубініну.

Фото oood.com.ua

Відповідний наказ в. о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун підписала 7 вересня, повідомляє прес-служба МОЗ.

Як зазначають у міністерстві, усі документи Одеського медвишу Державна казначейська служба прийматиме виключно за підписом Владлени Дубініної.

Нагадаємо, 17 липня МОЗ достроково розірвало контракт з ректором Одеського національного медичного університету Валерієм Запорожаном.

Тоді виконувати обов'язки ректора Одеського медуніверситету почав завідувач кафедри психології Костянтин Аймедов.

Утім, 31 серпня Запорожан незаконно провів збори трудового колективу у приміщенні головного корпусу Одеського національного медичного університету.

Учасники незаконних зборів "висловили недовіру" призначеному МОЗ України в.о. ректора Костянтину Аймедову і проголосували за призначення на цю посаду голови профкому Юрія Сухіна.

А вже 3 вересня МОЗ стало відомо, що 31 серпня Окружний адміністративний суд Києва припинив дії наказу МОЗ України про призначення в.о. ректора Костянтина Аймедова.

У МОЗ стверджують, що обрання Юрія Сухіна в.о. ректора Одеського медуніверситету порушує законодавство.

Міністерство подало заяву про вчинення злочину державними реєстраторами, які незаконно, без відповідного рішення МОЗ, внесли дані до єдиного державного реєстру про "нібито керівника ОНМедУ Юрія Сухіна".

Також МОЗ України подало скаргу до міністерства юстиції України щодо дій цих реєстраторів з вимогою скасувати рішення про реєстрацію, а також апеляційну скаргу на ухвалу Окружного адміністративного суду Києва.

У МОЗ зазначають, що усі працівники університету, яких зараз звільняють через їхню відмову підтримати дії та накази Юрія Сухіна, звільнені незаконно.

МОЗ України закликає постраждалих від свавілля самопроголошеного керівництва звертатися за юридичною допомогою за телефонами (044) 253-48-60, (044) 425-05-26 та за електронною адресою [email protected].

У темі листа потрібно обов’язково зазначити "Звільнення. ОНМедУ", а у листі – свої ім’я, прізвище та по-батькові, посаду, з якої були "звільнені", та суть питання (яка допомога потрібна).

Реклама:

Головне сьогодні