93% українців інфікувались COVID-19 на території нашої держави – ЦГЗ

Наталiя Бушковська — 23 квітня 2020, 13:28

В Україні 93% людей із COVID-19 зі встановленим шляхом передачі інфікувалися на території нашої держави.

Інші 7% перебували за кордоном в межах 14 днів до появи симптомів.

Про це повідомляє Центр громадського здоров'я (ЦГЗ).

В Україні 93% людей із COVID-19 зі встановленим шляхом передачі інфікувалися на території нашої держави.
Фото: freepik

"Новий коронавірус передається від людини до людини краплинним та контактним шляхами. Тобто через дрібні краплинки, які виділяються з дихальних шляхів хворого на COVID-19 під час кашлю або чхання.

Ці краплі розповсюджуються на відстань близько метра від хворого і можуть потрапляти на слизові оболонки очей, носа та рота іншої людини, яка знаходиться поруч.

Станом на 23 квітня, в Україні 55% підтверджених випадків COVID-19 становлять люди у віковій групі до 50 років", додає центр у своєму повідомлені.

Наразі немає вакцини та ліків проти COVID-19. Один із найбільш ефективних способів захиститися і запобігти поширенню інфекції – дотримуватися фізичної дистанції й щоденної гігієни. А саме:

безконтактне привітання: вітайтеся без потиску рук;

гігієна рук: якомога частіше мийте руки з милом протягом 20-40 секунд теплою водою із милом або обробляйте їх дезінфектором із вмістом спирту не менше 60%;

дотримання респіраторної гігієни й етикету кашлю: кашляйте і чхайте в одноразову серветку, яку потім одразу треба викинути або, якщо її немає — у згин ліктя;

дотримання дистанції: не менше півтора метра від інших людей;

самоізоляція у разі появи респіраторних симптомів: потрібно ізолюватися від тих, з ким проживаєте, настільки, наскільки це можливо. Особливо, якщо серед них є люди похилого віку.

Вас також може зацікавити:

Ми хочемо тримати з вами зв'язок. Будемо раді бачитися і спілкуватися з вами на наших сторінках у Facebook та у Twitter.

А якщо хочете бути в курсі лише новин та важливої інформації про здоров'я, підписуйтесь на нашу Facebook-групу про здоров'я та здоровий спосіб життя.

Реклама:

Головне сьогодні