Степанов розповів, скільки треба робити щеплень проти COVID, щоб охопити 70% населення до кінця року

Катерина Хорощак — 7 квітня 2021, 14:26

Мінімальна кількість щеплень проти COVID-19, яку потрібно зробити, щоб охопити 70% українців до кінця року, становить майже 6 млн уколів на місяць або 270 тисяч на добу без вихідних.

Про це повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов під час засідання Кабінету міністрів 7 квітня.

"В проєкті національного плану ми пропонуємо визначити мінімальну кількість щеплень, яку повинна проводити наша медична система, щоб охопити 70% населення щепленням до кінця року. Це майже 6 млн щеплень на місяць або 270 тисяч на добу без вихідних.

Чи можемо ми це зробити? Так. Але тільки в одному випадку, коли до цього процесу будуть долучені всі рівні державного управління", – сказав Степанов.

Фото: SSilver/Depositphotos

Водночас голова Комітету ВР з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький заявляв, що за Національним планом вакцинації потрібно щеплювати щонайменше 3 млн людей за місяць – тобто удвічі менше, ніж говорив Степанов.

Нагадаємо, у МОЗ повідомляли, що в Україні зараз є 11,5 тисяч кабінетів для щеплень. І якщо в одному кабінеті можуть робити до 40-50 щеплень, то країна здатна робити до 450-500 тисяч щеплень на добу.

Станом на 6 квітня проти COVID-19 вакцинували 15 585 громадянам. Із 24 квітня щеплено 320 263 людини, з них обидві дози вакцини отримали 2.

Вас також може зацікавити:

У МОЗ розповіли, скільки ще Україна отримає вакцини від COVID-19 та чому затримуються поставки

Вакцинація у маленькому місті: як роблять щеплення проти COVID-19 у регіонах

Повільні темпи щеплення та надлишкові дози: інтерв'ю Віктора Ляшка про вакцинацію проти COVID-19 в Україні

Якими вакцинами від COVID-19 щеплюватимуть українців: ефективність, безпечність, протипоказання та принцип дії

Ми хочемо тримати з вами зв'язок. Будемо раді бачитися і спілкуватися з вами на наших сторінках у Facebook та у Twitter.

А якщо хочете бути в курсі лише новин та важливої інформації про здоров'я, підписуйтесь на нашу Facebook-групу про здоров'я та здоровий спосіб життя.

Також ми ведемо корисний Telegram-канал "Мамо, я у шапці!".

Реклама:

Головне сьогодні