Гроші замість "бейбі-боксів" – Мінсоцполітики пропонує альтернативу

Дарія Поперечна — 10 липня 2020, 11:28

Діти, які народилися у 2020 році та не отримали "пакунку малюка", зможуть отримати грошову компенсацію вартості боксу.

Відповідний проект постанови розробило Міністерство соціальної політики, повідомляється на сторінці відомства у Facebook.

"Мінсоцполітики з метою забезпечення кожної дитини, яка народилася у 2020 році „пакунком малюка" розроблено проект урядового рішення, яким передбачається запровадити виплату грошової компенсації вартості одноразової натуральної допомоги „пакунок малюкаˮ на дітей, які народились у 2020 році, та не були забезпечені цією допомогою", – йдеться у повідомленні.

Рішення про відміну закупівлі одноразової натуральної допомоги було прийняте 30 червня Антимонопольним комітетом України, за результатом розгляду скарг учасників закупівлі.

У 2020 році "бейбі-бокси" замінять грошовими виплатами. Фото belchonock/Depositphotos

Відповідно до постанови Кабміну у 2020 році закупка одноразової натуральної допомоги за рахунок коштів державного бюджету проводилася централізованою закупівельною організацією – державна установа "Професійні закупівлі".

У міністерстві запевняють, що "питання забезпечення допомогою „пакунок малюка" новонароджених дітей в усіх регіонах України перебуває на постійному контролі Мінсоцполітики".

Раніше при народженні дитини кожна родина отримувала від держави спеціальний дитячий набір "бейбі-бокс" ("пакунок малюка").

Бокс містить 25 товарів для новонароджених загальною вартістю у 5 тисяч гривень.

Вас також може зацікавити:

Що входитиме у "бейбі-бокси" з 1 вересня? СПИСОК

Що у перших бейбі-боксах? Українки критикують пологовий набір. ФОТО

Післяпологова депресія: коли мовчання коштує життя

МОЗ скасувало обмеження на партнерські пологи

Безоплатним пологам бути? 20 питань про пологи-2020

Ми хочемо тримати з вами зв'язок. Будемо раді бачитися і спілкуватися з вами на наших сторінках у Facebook та у Twitter.

А якщо хочете бути в курсі лише новин та важливої інформації про здоров'я, підписуйтесь на нашу Facebook-групу про здоров'я та здоровий спосіб життя.

Реклама:

Головне сьогодні