Більшість шкіл будуть працювати у режимі змішаного навчання – МОН

14206
18 вересня 2020

Більшість шкіл готові до змішаної освіти та будуть працювати у такому режимі. 

Про це повідомив виконуючий обов'язки міністра освіти та науки Сергій Шкарлет під час години запитань до Уряду 18 вересня. 

"Дуже важливим є здоров'я дитини, вчителя та суспільства, але не менш важливим є психологічне здоров'я та соціалізація дітей. А також  можливість батьків працювати  під час того, як діти будуть навчатися. 

Сьогодні більшість шкіл готова і до змішаної і до дистанційної форми навчання. 

Я сподіваюся, що виключно по тих зонах, в яких буде встановлено локдаун ми будемо працювати в режимі повного дистанційного навчання, а більша частина буде працювати в режимі змішаного навчання", – зазначив Шкарлет. 

 Фото oksun70/Depositphotos

У відомстві зазначили, що вже напрацювали рекомендації щодо навчання в різних умовах, зокрема для змішаного навчання для сільських та міських шкіл. 

Щодо кількості закладів освіти, які не забезпеченні інтернет зав'язком, очільник МОН каже, що є певна неузгодженість позицій стосовно їхнього розрахунку. 

За словами нинішнього міністра, коли Міністерство цифрової трансформації зазначає, що 6 тисяч українських шкіл наразі без інтернету, то мова йде про швидкісний зв'язок.

Раніше Сергій Шкарлет зазначав, що наразі 74 школи не мають доступу до інтернету

Вас також може зацікавити:

Шкарлет: до школи не підуть лише ті, хто потрапить до "червоної" зони

В школах помаранчевої зони вчителі будуть проводити уроки в захисних щитках – Ляшко

Як відбуватиметься навчання з 1 вересня. Рекомендації МОЗ

Ми хочемо тримати з вами зв'язок. Будемо раді бачитися і спілкуватися з вами на наших сторінках у Facebook та у Twitter.

А якщо хочете бути в курсі лише новин та важливої інформації про здоров'я, підписуйтесь на нашу Facebook-групу про здоров'я та здоровий спосіб життя.