МОЗ закликає відстороняти керівників лікарень, де медики підробляють документи про щеплення

2402
27 вересня 2021

У міністерстві охорони здоров’я закликають місцеву владу відстороняти від роботи керівників медичних установ, де зафіксують підробку документів про вакцинацію проти COVID-19 або результатів аналізів.

Офіційне оголошення оприлюднили на сайті міністерства.

За даними міністерства, за фактом підробки документів на кількох лікарів відкрили кримінальні провадження.

Реклама:

"Ми офіційно направимо подання до власників закладів охорони здоров’я, де працюють ці лікарі, – об’єднаних територіальних громад – із проханням відсторонити від роботи керівників цих закладів на час проведення слідства. 

Переконані, що керівники мають нести персональну відповідальність за те, що відбувається в їх лікарнях", – прокоментував ситуацію міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

    Фото: stockasso/Depositphotos

Якщо слідчі дії не підтвердять причетність головного лікаря до правопорушень, то міністерство не буде проти його поновлення на посаді. 

У разі повторного порушення МОЗ ініціюватиме анулювання ліцензії закладу охорони здоров’я та розривання контракту між закладом та Національною службою здоров’я. Тобто, в такому разі фінансування лікарні буде залежати цілком від місцевого бюджету та податків.

Нагадаємо, уряд пропонує посилити відповідальність за підроблення документів про вакцинацію проти COVID-19.

Вас також може зацікавити:

Реклама:

У турагенції на Івано-Франківщині продавали фальшиві COVID-сертифікати 

МОЗ перевірятиме довідки учителів про щеплення на достовірність 

За сертифікат про вакцинацію – 2 тис. грн: Радуцький розповів, за скільки в соцмережах продають підроблені СОVІD-документи 

Хочете дізнатися більше здоров'я та здоровий спосіб життя? Долучайтеся до групи Мамо, я у шапці! у Telegram та Facebook.Реклама: