В Києві почали проводити інтернет в укриття: як подати заявку

3639
12 березня 2022

В Києві провайдери розпочали проводити Wi-Fi в укриття, щоб мешканці столиці мали доступ до інтернету.

Для того, щоб представник фірми-провайдера провів інтернет в укриття, необхідно залишити заявку на сайті Київської міської адміністрації, повідомляють у відомстві.

З заявником зв’яжуться представники Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА та повідомлять про виїзд монтажника.

Реклама:

"Повідомте оточуючих, що ви плануєте подати заявку на встановлення Wi-Fi та задля безпеки зустріньте монтажника інтернет-провайдера", – попереджають у департаменті.

 Фото: georgejmclittle/Depositphotos

Столична влада також закликає провайдерів з Києва та інших регіонів України долучатися до підключення інтернету в укриття.

"Під час війни комунікація та швидкий доступ до інформації мають велике значення.

Завдяки інтернету люди можуть дізнатися інформацію про своїх рідних та друзів, стежити за новинами та новими обмеженнями, що вводяться у зв'язку з воєнним станом, координувати та отримувати допомогу та інше", – кажуть у КМДА.

Провайдерів просять забезпечувати встановлення і підключення Wi-Fi точок по заявкам зі спільної платформи власним коштом.

Раніше у Києві створили платформу, до якої можуть приєднуватися провайдери для підключення інтернету в укриттях.

Реклама:

Вас також може зацікавити:

Що робити, якщо отруїлися в укритті несвіжою їжею. Поради ЦГЗ

Знеструмили будинок чи місто? Як зберегти їжу з холодильника

"Інтернет-військам": ЗСУ просить не транслювати одразу наслідки обстрілів РФ у соцмережах

Хочете дізнатися більше здоров'я та здоровий спосіб життя? Долучайтеся до групи Мамо, я у шапці! у Telegram та Facebook.Реклама: