"Починаємо з себе": Бабак услід за Лісовим подав дисертацію на перевірку

Вікторія Андрєєва — 23 березня 2023, 13:57

Голова Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак подав свою дисертацію на перевірку щодо плагіату до Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.

У разі виявлення академічної недоброчесності він відмовиться від наукового ступеня. Про це Бабак заявив у своєму Telegram-каналі.

"Ми з Оксеном Васильовичем в перший день сіли і проговорили основні принципи освітньої політики. Одним з них є принцип академічної доброчесності. Ми хочемо очистити систему, і для того, щоб це зробити, ми почнемо з себе.

Ми вже зробили перший крок і подали заяви до Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти на перевірку. Якщо будуть знайдені будь-які відхилення академічної доброчесності, ми готові відмовитись від наших наукових ступенів", – заявив Сергій Бабак.

Скриншот з відеозвернення

Сергія Бабака вже ловили на академічній недоброчесності. Він став плагіатором 2019 року за версією групи науковців "Дисергейт".

ВІДЕО ДНЯ

Фахівці також проаналізували дисертацію Бабака за 2016 рік. Там зайшли плагіат з російських джерел та ненадруковані книги з майбутнього у списку літератури.

Нагадаємо, новий очільник МОН зранку 23 березня заявив, що подав свою роботу до НАЗЯВО на перевірку на плагіат.

Читайте також: Нового очільника МОН Лісового звинувачують у плагіаті: реакція міністра та деталі ситуації

Реклама:

Головне сьогодні