Трансляції богослужінь різних церков на Святвечір і Різдво: розклад

Олена Барсукова — 24 грудня 2023, 12:30

На Святвечір (24 грудня) та Різдво (25 грудня) українці зможуть дивитися трансляції богослужінь українських церков онлайн.

Нічні та ранкові служби Православної церкви України, Української греко-католицької церкви та Римсько-католицької церкви наживо транслюватимуть телеканали Суспільного мовлення, повідомляє медіакомпанія.

Також 24 грудня відбудеться трансляція Нічної Різдвяної Меси у Ватикані під проводом Святішого Отця Франциска, а вдень 25 грудня – Різдвяного привітання й Апостольського благословення для Рима й цілого світу з площі Святого Петра у Римі.

Розклад онлайн-трансляцій богослужінь

Неділя, 24 грудня

  • Телеканал Суспільне Культура

16:45 – Всенічне бдіння Православної церкви України у Навечір’я Різдва Христового. Трансляція з Михайлівського золотоверхого собору.

19:45 – Велике повечір'я з Литією Української греко-католицької церкви у Навечір'я Різдва Христового. Трансляція з Патріаршого собору Воскресіння Христового.

21:15 – Нічна Різдвяна Меса (Пастирка) Римсько-католицької церкви в Україні з храму Святого Олександра в Києві.

22:45 – Нічна Різдвяна Меса (Пастирка) під проводом Святішого Отця Франциска. Трансляція з базиліки Святого Петра у Ватикані.

Понеділок, 25 грудня

  • Місцеві канали Суспільного Мовлення

07:00 – Різдвяна утреня та Архиєрейська Божественна Літургія Української греко-католицької церкви з Патріаршого собору Воскресіння Христового.

  • Телеканал Суспільне Культура

9:00 – Різдво Господа Бога і Спасителя нашого Ісуса Христа Православної церкви України. Трансляція з Софійського собору.

12:00 – Різдвяна Свята Меса Римсько-католицької церкви в Україні з храму святого Олександра.

13:30 – Різдвяне привітання й Апостольське благословення для Рима й цілого світу "Urbi et Orbi" Святішого Отця Франциска з площі Святого Петра в Римі.

Нагадаємо, з 1 вересня ПЦУ офіційно перейшла на новоюліанський календар, а УГКЦ – на григоріанський календар для нерухомих свят.

Тепер Різдво святкують 25 грудня, а не 7 січня, Покрову – 1 жовтня, Водохреще – 6 січня, а День Святого Миколая – 6 грудня.

Читайте також: Перехід на новий календар: які зміни чекають вірян УГКЦ та ПЦУ з 1 вересня

Реклама:

Головне сьогодні