У Києві можуть дозволити перевезення собак у метро: у міськраді підтримали петицію

Ірина Бура — 28 лютого, 15:19
У Києві можуть дозволити перевезення собак у метро: у міськраді підтримали петицію
InnaReznik/DEPOSITPHOTOS

Транспортна комісія Київради підтримала петицію про дозвіл перевезення собак у метро. Однак для її реалізації попросили відтермінування.

Про це повідомила громадська організація "Пасажири Києва".

Директор столичного метрополітену Віктор Брагінський зазначив, що підземка під час тривог забезпечує безпеку людей, зокрема з домашніми улюбленцями.

Тому, за його словами, метрополітен підтримує цю пропозицію, однак просить надати відтермінування у її реалізації для обговорення ініціативи з громадськими організаціями та кінологами.

"Оскільки розгляд петицій не передбачає їх відтермінування, то вона має реалізовуватися Департаментом транспортної інфраструктури КМДА у плановому порядку", – йдеться у повідомленні ГО “Пасажири Києва”.

Нагадаємо, 6 лютого на сайті Київської міськради зʼявилася петиція із закликом дозволити проїзд із собаками в метро за умов дотримання безпеки та санітарних норм для інших пасажирів. А вже 20 лютого ця петиція набрала необхідну кількість голосів.

У соцмережах багато людей підтримали прохання та розповіли свої історії про труднощі перевезення собак.

За чинними правилами, у київському метро можна перевозити лише птахів і дрібних тварин у клітках, а також собак-поводирів.

Вони повинні мати нашийник, намордник, спеціальне посвідчення та пройти навчання в умовах метрополітену.


Реклама:

Головне сьогодні