Попри заборону КМДА через спалах кору, в цирку "Кобзов" тривають вистави

3004
11 січня 2018

У цирку "Кобзов" на Подолі у Києві можна відвідати вистави о 15:00 та 17:00 10, 11 січня та на вихідні.

Фото facebook.com/circus.kobzov

Цю інформацію "Українській правді. Життя" повідомили у кол-центрі розважального закладу.

"Висатви відбуваються за звичним графіком. Їх не скасовували", – повідомила оператор.

Президент Всеукраїнської громадської організації "Циркова спілка Кобзова" Микола Кобзов наполягає, що інформація про кір у закладі виходить від бота у соцмережі Facebook, а на кір наприкінці 2017 року хворіли безвідносно до вистави.

Кобзов звинувачує ЗМІ у цілеспрямованому знищенні цирку: "У нас масові заходи, о нас ходять тисячі людей, якби таке було (зараження кором, ред.), то вже б тисячі людей захворіли. Врешті-решт, у нас діти у цирку живуть, ми приводимо на вистави своїх знайомих. Це пряме знищення цирку "Кобзов".

На запитання про те, хто б міг бути причетним нібито до дискредитації цирку, Кобзов відповів, що не впевнений, але припускає що це може бути організація UAnimals, яка активно лобіювала заборону диких тварин у цирках.

"Це все повна дурниця – ніякого кору не було, немає і не буде. Ходіть в цирк і нікому не вірте", – підсумував Кобзов.

Нагадаємо, батьки дітей, які побували на виставі цирку "Кобзов" 23-24 грудня, розповіли у Facebook, що ті потрапили до Київської дитячої міської клінічної інфекційної лікарні із діагнозом кір.

Станом на 9 січня 2018 року у Київській міській дитячій клінічній інфекційній лікарні перебувають 14 дітей, хворих на кір.

12 із них поступили до стаціонару з початку цього року, повідомляє прес-служба КМДА.

"Неважко зрозуміти, що таке зростання захворюваності пов’язане з тим, що під час канікул діти відвідували різноманітні святкові масові заходи, де окрім гарного настрою ділилися один із одним і бацилами. На жаль, тут лікарі безсилі, це – зона відповідальності батьків, які мають пильнувати за станом здоров’я свого малюка та вчасно відповідно реагувати, щоб убезпечити його та інших дітей", – пояснила директорка Департаменту охорони здоров’я КМДА Валентина Гінзбург.

10 січня Київська міська державна адміністрація на 1 місяць заборонила роботу цирку "Кобзов" через спалах кору.

"У цьому закладі є один хворий. Він захворів іще в грудні. У зв'язку з тим, що співробітники цього закладу несистематично проходять медогляди, було ухвалено рішення про припинення роботи цього закладу на території Києва", – сказав заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Раніше також ішлося, що адміністрація цирку "Кобзов" заперечує причетність до спалаху кору в дітей, що були на виставі.

11 січня в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун повідомила, що епідемії кору немає.

ЩО РОБИТИ, АБИ ВБЕРЕГТИСЯ ВІД КОРУ, ЧИТАЙТЕ ЗА ЛІНКОМ.

Наталія Вуйтік, УП

Головне на сайті