Як визначають, який регіон виходить з карантину, а який ні – пояснює очільник МОЗ

5273
22 травня 2020

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов пояснив, як визначався один з показників для виходу з карантину. 

Зокрема під час брифінгу 22 травня глава МОЗ розповів про показник інцидентності, який наразі повинен становити менше ніж 12 осіб на 100 тис. населення.

"Показник інцидентності – це показник, який розраховується як кількість інфікованих за останні сім днів на сто тисяч населення. 

Наприклад, у Чернівецькій області такий показник сягає 36. 

Коли ми визначали кількісну ознаку цього показника, то брали за основу показник 11 травня –  коли запроваджувався перший етап пом'якшення карантину.

 Очільник МОЗ Максим Степанов

 Потім зробили коефіцієнт міцності – здатність нащої системи охорони здоров'я надавати відповідну допомогу, завантаженість ліжок. 

Таким чином вийшли на показник 12 – він достатньо адекватний, зрозумілий і відповідає тій стратегії стримування, яку обрала Україна", – пояснив міністр. 

У міністерстві зазначили, що окрім Чернівецької області є й інші регіони, які перевищують цей показник. 

За цими даними перейти на другий етап виходу з карантину не можуть 11 областей, серед них: Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Закарпатська, Луганська, Миколаївська, Полтавська, Рівненська, Хмельницька, Чернівецька, а також Київ та Київська область.

Вас також може зацікавити:

Дитячі садки без іграшок і килимів. МОЗ виніс на громадське обговорення умови роботи

За яких умов відкриють кінотеатри та концертзали – розповіли у Мінкульті

Без рушників, фітнес-барів та дитячих занять. МОЗ планує змінити роботу спортзалів

Пляжному сезону бути! У МОЗ розповіли, за яких умов можна буде купатися

Ми хочемо тримати з вами зв'язок. Будемо раді бачитися і спілкуватися з вами на наших сторінках у Facebook та у Twitter.

А якщо хочете бути в курсі лише новин та важливої інформації про здоров'я, підписуйтесь на нашу Facebook-групу про здоров'я та здоровий спосіб життя.