Помер чоловік, якому вперше в Україні пересадили підшлункову залозу

113553
18 серпня 2020

У львівській міській клінічній лікарні швидкої медичної допомоги помер чоловік, якому на початку серпня вперше в Україні пересадила підшлункову залозу.

Про це повідомили на сторінці лікарні у Facebook

У медзакладі зазначили, що тривалий час стан чоловіка був стабільним, але потім різко погіршився, судини затромбувалися, тож ані операція, ані подальша реанімація не мали ефекту.

Реклама:

"На жаль, Андрій, наш пацієнт із пересадженою підшлунковою залозою, помер… Це величезна втрата не лише для його рідних, а і для усього нашого колективу та тих, хто вболівав і переживав за чоловіка.

Усі ці дні наші лікарі буквально жили з ним у реанімації. Цілодобовий супровід, медикаменти, контроль іноземних колег: ми робили все від нас залежне, аби Андрій відновився після операції", - повідомили у лікарні.

 

Там наголошують, що трансплантація підшлункової залози – це одна із найскладніших операцій з пересадження органів.

"Світова статистика говорить про те, що кожен третій пацієнт після такої операції не виживає, у той час як два інші отримують шанс жити повноцінно. Ми щиро хотіли, аби цей шанс був і у Андрія", - додали у медзакладі.

За останні дев’ять місяців командою їхніх лікарів з допомогою колег з Інституту серця та Німеччини спершу у Ковелі, а потім у Львові було успішно трансплантовано 11 нирок та 4 серця.

Нагадаємо, у квітні 2020 року в Україні вперше пересадили кістковий мозок від неродинного донора.

Реклама:

Вас також може зацікавити:

У МОЗ вважають, що в Україні немає проблеми чорної трансплантації

Степанов вважає, що 112 мільйонів гривень на трансплантацію на рік вистачить

Ще 12 лікарень і фінансування: що зміниться у системі трансплантації в Україні

Ми хочемо тримати з вами зв'язок. Будемо раді бачитися і спілкуватися з вами на наших сторінках у Facebook та у Twitter.

А якщо хочете бути в курсі лише новин та важливої інформації про здоров'я, підписуйтесь на нашу Facebook-групу про здоров'я та здоровий спосіб життя.Реклама: